Upozornění: 18. 4. 2019 bude LPS pro děti a dorost zajištěna v Roudnici n.L.

Nemocnice Litoměřice, a.s. upozorňuje, že v některých dnech letošního roku nebude dětská lékařská pohotovostní služba (LPS) v okrese Litoměřice zajištěna v centrální ordinaci dětské pohotovosti sídlící v Nemocnici Litoměřice, a.s., ale přímo v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Martiny Procházkové v Havlíčkově ulici č.p. 171 v Roudnici nad Labem. Tato situace nastane ve dnech 18. dubna 2019 (čtvrtek) a 27. dubna 2019 (sobota), dále pak ve dnech 24. května 2019 a 25. června 2019

V těchto dnech bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, a.s. UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci.

Mimo výše uvedené dny bude LPS pro děti a dorost zajištěna jako obvykle, tedy v centrální ordinaci dětské LPS sídlící v 1. nadzemním podlaží pavilonu B litoměřické nemocnice. LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendy a svátky v době od 10.00 do 19.00 hodin. (nk)

Vloženo: 16. 4. 2019