Upozornění pro návštěvy hospitalizovaných pacientů

Žádáme návštěvy u pacientů hospitalizovaných na lůžkových odděleních naší nemocnice, aby vzhledem k  výskytu akutních respiračních onemocnění a vývoji epidemiologické situace v regionu omezili pobyt u svých blízkých na co nejkratší dobu a v zájmu pacientů snížili i počet osob u jednotlivých nemocných. Jedincům s příznaky virového onemocnění může být přístup na lůžkové oddělení i zcela odepřen.

K umožnění návštěv na pracovištích se zvláštním režimem, tj. ARO, MOJIP, kardiovaskulární JIP a novorozenecké oddělení, bude přistupováno individuálně. Dovolujeme si proto upozornit i na možnost, že vstup na tato pracoviště může být v zájmu zde hospitalizovaných pacientů i zcela zakázán.

Bude-li počet respiračních onemocnění v regionu stoupat, je možné, že nemocnice přistoupí v případě návštěv k dalším omezením.

Vloženo: 7. 2. 2018