Upozornění na nutnost i po 1.7.2020 vstupovat do nemocnice se zakrytými ústy a nosem

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice,
dovolujeme si upozornit, že i přes další vlnu rozvolňování protiepidemických opatření souvisejících s onemocněním COVID-19 stále platí, že ve zdravotnických zařízeních jsou všechny osoby povinny nosit ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa). Proto žádáme, vstupujte do naší nemocnice a zde se pohybujte pouze se zakrytými ústy a nosem (šátek, rouška, respirátor bez výdechového ventilu).
V platnosti i nadále zůstávají pravidla pro návštěvy u hospitalizovaných pacientů, která najdete ZDE

Děkujeme za respektování tohoto mimořádného opatření MZ ČR ze dne 29.6.2020, jehož plné znění najdete ZDE

Vloženo: 2. 7. 2020