Upozornění pro pacienty navštěvující ambulance naší nemocnice

Žádáme pacienty přicházející do ambulancí naší nemocnice o dodržování následujících pravidel:

• Všechny osoby vstupující do nemocnice musí být vybaveny ochranou úst a nosu (např. rouškou, respirátorem, šátkem).
  • Na vstupech do nemocnice si vydesinfikujte ruce a v prostorách nemocnice dodržujte rozestupy od ostatních osob minimálně 2 metry.
  • Pro návštěvu ambulance se objednejte v souladu s pravidly dané ambulance, která najdete zde: https://www.nemocnice-lt.cz/pacient/koronavirus-aktualni-informace-o-provozu/.
  • V případě, že vám byla nařízena karanténa či se u vás objevily známky respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota)návštěvu ambulance určitě odložte, a to i přesto, že jste řádně objednán/a.
  • Žádáme rovněž pacienty, aby omezili své doprovody při návštěvě ambulancí pouze na nezbytné případy (tj. pouze u osob vyžadujících asistenci a u dětí) a pokud možno přicházeli na objednanou návštěvu individuálně.

Všechna opatření byla přijata s cílem minimalizovat šíření nákazy a zajistit maximální bezpečnost pacientů a personálu nemocnice.

Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 26. 10. 2020