Ve čtvrtek 23.4. 2020 bude zahájen provoz ultrazvuku dětských kyčlí

Od čtvrtka 23. dubna 2020 otevře naše nemocnice ultrazvuk dětských kyčlí. Vzhledem k aktuální situaci ohledně COVID-19 bude provoz ambulance zajištěn v omezeném režimu a s nutností dodržet několik opatření:

• Na ultrazvuk dětských kyčlí je nutné se předem objednat. K objednání je potřeba využít objednací formulář, který je umístěn na webu nemocnice, přímý odkaz zde: https://www.nemocnice-lt.cz/pacient/online-objednavka-na-vysetreni/.
  • Ve formuláři do informací o pacientovi uvádějte údaje o dítěti (jméno, příjmení a číslo pojištěnce), do kontaktů (mail, telefon) pak spojení na osobu, která s dítětem na vyšetření přijde.
  • Do kolonky „Požadované vyšetření“ stručně popište, proč chcete ambulanci navštívit – znovu prosím napište jméno, příjmení a věk dítěte + zda je vyšetření první, opakované, zda dítěti byla předepsána na kyčle zdravotní pomůcka apod.
  • Před odesláním formuláře zkontrolujte, že jste dole ve formuláři vybrali pracoviště „ultrazvuk dětských kyčlí“. Tím zajistíte, že se vaše objednání co nejrychleji dostane na správné místo.
  • Po odeslání formuláře vyčkejte na odpověď našeho pracovníka. Bez potvrzení objednání na konkrétní den a čas do nemocnice samovolně nechoďte.
  • Dítě bude mít určený čas vyšetření a v jiném čase (ani dříve, ani později) nebude přijato.
  • S dítětem k vyšetření přijde pouze jeden rodič (doprovod).
  • Osoby přicházející do ambulance nesmí být v karanténě a musí být bez příznaků respiračního onemocnění. Na vstupu do nemocnice se musí podrobit kontrole pracovníka nemocnice (měření teploty, desinfekce rukou) a nahlásit se na recepci.
  • Vstup do nemocnice je možný pouze s ochranou úst a nosu doprovázející osoby.

Děkujeme za pochopení. Všechna opatření byla přijata s cílem v maximální míře chránit zdraví pacientů i personálu nemocnice.

Vloženo: 20. 4. 2020