Vedení nemocnice se setkalo se starosty okolních měst a obcí

Ve čtvrtek 27. června odpoledne se v litoměřické nemocnici uskutečnilo setkání vedení nemocnice se starosty měst a obcí s rozšířenou působností (ORP) a z okolí Litoměřic.

Na tomto setkání byla formou prezentace krátce představena litoměřická nemocnice, ovšem hlavním tématem setkání byla hojně diskutovaná problematika pohotovostních služeb nemocnice. Podrobně byly probrány nejen legislativní principy a fungování ústavní pohotovostní služby (ÚPS), ale i lékařské pohotovostní služby (LPS) pro dospělé a pro děti a dorost. Před samotným jednáním a prezentacemi si přítomní starostové prohlédli vybraná pracoviště nemocnice, konkrétně magnetickou rezonanci, nové skiagrafické pracoviště a prostory nové traumatologické ambulance. (nk)

Vloženo: 28. 6. 2019