Vybavení podpořené krajskou dotací již dorazilo do nemocnice

Již dodáno bylo vybavení, které má zlepšit pracovní podmínky a pracovní prostředí personálu litoměřické nemocnice. Ta za tímto účelem loni v červnu zareagovala svou žádostí na dotační titul vypsaný Krajským úřadem Ústeckého kraje s názvem „Podpora kvality pracovních podmínek a prostředí zdravotnického personálu u poskytovatelů akutní lůžkové péče na území Ústeckého kraje - 2019“, a následně jí byla krajskými zastupiteli na pořízení vybavení pro zaměstnance schválena částka 546.100 korun.

Nemocnice z projektu pořídila především vybavení na sesterny, lékařské pokoje a do denních místností pro zaměstnance. Zakoupeno bylo 60 kancelářských židlí, 40 křesel, 10 lůžek na odpočinek a 10 myček nádobí. Vybavení směřovalo jak na lůžková oddělení, tak i na radiologické pracoviště či do zázemí pro centrální operační sály. (nk)

Vloženo: 27. 5. 2020