Výběrové řízení na pozici: vedoucí úseku mikrobiologie na Oddělení klinických laboratoří

Správní rada Městské nemocnice v Litoměřicích vypisuje výběrové řízení na tuto pozici

Vedoucí úseku mikrobiologie, Oddělení klinických laboratoří

Požadované kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělaní Mgr. lékařského či nelékařského směru, způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zák. 95/ 2004 nebo 96/ 2004 Sb., specializovaná způsobilost k výkonu povolání mikrobiologa, (nebo předpoklad jejího získání v brzké době), min. 5 let praxe, zkušenost s vedením lidí, znalost práce na PC a jazykové znalosti výhodou.

Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 9. 9. 2016 na adresu: Městská nemocnice v Litoměřicích, sekretariát Správní rady, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 41 Litoměřice. K přihlášce připojte ověřené kopie dokladů o vzdělání, platný výpis z rejstříku trestů a strukturovaný životopis s uvedením dosavadní praxe, prohlášení na ochranu osobních údajů podle zákona  101/ 2000 Sb. v platném znění.

Bližší informace o případném termínu nástupu a podmínkách výkonu funkce podá u lékařů MUDr. Lukáš Fuhrmann (l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz) a u NLZP Mgr. Lenka Kalábová, Ph.D. (l.kalabova@nemocnice-lt.cz).

Pro další volná pracovní místa v naší nemocnici navštivte: http://www.nemocnice-lt.cz/odbornik/kariera/volna-pracovni-mista/

Vloženo: 9. 8. 2016