Výběrové řízení na primáře/primářku interního oddělení - prodloužení termínu

Rozhodnutím Správní rady Městské nemocnice v Litoměřicích byl prodloužen termín pro podání přihlášek do výběrového řízení na primáře/primářku interního oddělení nemocnice, a to na 10. října 2015.

Kvalifikační požadavky:

. specializovaná způsobilost dle zák. 95/ 2004 Sb. v oboru vnitřní lékařství

. odborná praxe minimálně 10 let

. členství v ČLK a licence ČLK pro výkon primáře

. organizační a manažerské schopnosti

. morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

. velmi dobré platové hodnocení

. možnost dalšího profesního rozvoje

. zázemí ekonomicky stabilní organizace

. další benefity společnosti – např. ubytování ve vlastní ubytovně, výhodný telefonní tarif, příspěvky na stravu, kulturní a sportovní akce, dovolenou a dětské tábory

Písemné přihlášky doložené strukturovaným profesním životopisem s údaji o dosavadním zaměstnání, ověřenými fotokopiemi dokladů o vzdělání a kvalifikaci, platným výpisem z rejstříku trestů a koncepcí činnosti Interního oddělení zasílejte nejpozději do 10. 10. 2015 na adresu: Městská nemocnice v Litoměřicích, sekretariát Správní rady, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice.

Bližší informace k vypsanému výběrovému řízení podá: MUDr. Jiří Štverák, MBA, tlf. 416 723 702.

Více informací o naší společnosti naleznete na našich webových stránkách www.nemocnice-lt.cz.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Zadání výběrového řízení je k dispozici i zde.

Vloženo: 24. 8. 2015