Výstava miminek připomíná jedinečnost okamžiku zrození

Od pondělka 16. května 2016 začíná celosvětová kampaň Světový týden respektu k porodu. V letošním roce se k této akci připojila i porodnice Městské nemocnice v Litoměřicích.

„Na mnoha místech naší republiky probíhají u této příležitosti přednášky, semináře a workshopy na téma těhotenství, porod a rodičovství. My jsme se k tomuto týdnu připojili malou výstavou fotografií dětí narozených v naší porodnici. Chceme tím připomenout, jak krásný a jedinečný je okamžik narození,“ popsala Zuzana Procházková, staniční porodní asistentka gynekologicko porodnického oddělení litoměřické nemocnice a dodala, že během celého týdne mají zájemci rovněž možnost prohlédnout si zdarma po předchozí telefonické domluvě na čísle 416 723 816 porodní sál.

Výstava fotografií miminek, které pro účely prezentace v rámci Světového týdne respektu k porodu dodali jejich rodiče, je k vidění ve spojovací chodbě ze vstupní haly nemocnice do gynekologického pavilonu, tj. pavilonu E. (nk)

Vloženo: 16. 5. 2016

Výstava je k vidění ve spojovací chodbě z haly nemocnice do gynekologického pavilonu.

Výstava má ukázat na jedinečnost okamžiku narození.

Pacientům a návštěvníkům nemocnice bude k dispozici do konce tohoto týdne.

Fotografie dětí nám posílali jejich rodiče.