Výtěžek z letošní kapustnice byl trojnásobný

Patnáct tisíc korun je výtěžek ze sobotní dobročinné akce, při které vařil pan Jozef Pásztor pravou maďarskou kapustnici a tu poté za dobrovolný příspěvek nabízel v Krušovické pivnici v Litoměřicích.

„Polévky jsme navařili asi 60 litrů a snědla se úplně všechna. Ani na mě nezbyla,“ bilancoval s úsměvem na tváři Jozef Pásztor úspěšný počin a zdůraznil, že tuto částku věnuje v nejbližších dnech dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

Akce s vařením polévky pro dětské oddělení, při které v letošním roce hrála i country kapela a Krušovická pivnice doslova praskala ve švech, se konala již podruhé. V loňském roce bylo tímto způsobem vybráno pět tisíc korun. „Rád bych v podpoře litoměřické nemocnice pokračoval i nadále. Proto si už nyní zapište termín 24. listopadu 2018, kdy vás u talíře mojí kapustnice opět rád přivítám,“ neskrýval radost z výsledku a ze stále rostoucího zájmu o akci pan Jozef. (nk)

Vloženo: 27. 11. 2017

Polévky uvařil Jozef Pásztor spolu s přáteli zhruba 60 litrů.

O polévku byl velký zájem a byla výborná.

Příspěvek za polévku byl dobrovolný.

Pan Jozef vybral 15 tisíc korun.

Na akci hrála i country kapela.

Kapustnice z kotle rychle mizela.