Výzva litoměřické nemocnice ke zdravotníkům z řad veřejnosti

Vážení občané,

vedení Nemocnice Litoměřice, a. s., se tímto obrací na všechny obyvatele regionu se zdravotnickým vzděláním s žádostí o personální výpomoc pro naši nemocnici.
Přestože všichni zaměstnanci naší nemocnice napínají své síly, aby zajistili nepřetržité poskytování zdravotních služeb a zároveň zajistili vše potřebné pro zvládnutí epidemie, uvítáme jakoukoli další posilu z řad zdravotnických profesionálů působících mimo naši nemocnici, která nám v tomto nelehkém boji pomůže.

Chcete-li být součástí našich týmů a podílet se na činnostech nemocnice souvisejících se zvládáním epidemie onemocnění COVID-19, přihlaste se nám. Nabídneme vám činnosti s ohledem na vaši kvalifikaci, praxi a zkušenosti. Samozřejmě Vás náležitě proškolíme a vybavíme potřebnými ochrannými pomůckami. Rádi zde rovněž uvítáme i naše bývalé kolegy. Každá pomoc se počítá!

V případě Vašeho zájmu pomoci nám kontaktujte prosím Mgr. Naděždu Křečkovou, Ph.D. (e-mail: n.kreckova@nemocnice-lt.cz; tel. 416 723 557).

Za všechny nabídky pomoci předem děkujeme.

S přáním mnoha sil, pevného zdraví a nadějí brzké spolupráce,
Ing. Radek Lončák, MBA, předseda představenstva Nemocnice Litoměřice, a.s.

Vloženo: 16. 10. 2020