Zajděte na polévku, pomůžete naší nemocnici

Zajděte na polévku, pomůžete naší nemocnici

Již tuto sobotu se uskuteční dobročinná akce na podporu litoměřické nemocnice. Po loňském úspěšném prvním ročníku bude dne 25. listopadu v Krušovické pivnici v Litoměřicích pan Jozef Pásztor opět na vlastní náklady vařit a osobně za dobrovolný příspěvek nabízet všem příchozím tradiční maďarskou kapustnici. Veškerý výtěžek z této akce následně věnuje dětskému oddělení litoměřické nemocnice.

V loňském roce daroval pan Pásztor nemocnici z vaření polévky výtěžek 5.200 korun. Ty byly následně využity k nákupu vybavení do dvou nově vybudovaných pokojů pro hospitalizované děti a jejich doprovod.
„Iniciativa pana Pásztora je obdivuhodná. Jsme velmi rádi, že naše spolupráce pokračuje a my se můžeme těšit na její druhý ročník, který, jak věřím, bude minimálně stejně úspěšný jako ten loňský. Proto v sobotu od dvou hodin opět všechny příznivce naší nemocnice zveme do Krušovické pivnice na výbornou kapustnici.  Nejen, že si pochutnají, ale zároveň mohou přispět dobré věci,“ vyzval Radek Lončák, předseda představenstva Nemocnice Litoměřice, a.s. (nk)

Vloženo: 21. 11. 2017

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close