Zajištění vyšetření na COVID-19 pro cestující do zemí, které vyžadují negativní výsledek PCR SARS-CoV-2 pro vstup nebo pobyt na svém území

Odběrové centrum Nemocnice Litoměřice, a.s. reaguje na poptávku našich obyvatel a nově zajišťuje odběry pro občany, kteří pro vstup nebo pobyt v zemích, které to vyžadují (např. Slovinsko), potřebují negativní výsledek PCR SARS-CoV-2.
Odběr není hrazen z veřejného zdravotního pojištění a jeho cena je 1 750,- Kč.
Objednání je možné na telefonu: 416723853 nebo 416723744 (v dopoledních hodinách). Odběr se provádí v pondělí, středu a pátek (v jiném termínu pouze výjimečně a po předchozí domluvě) mezi 10-12 hodinou v Odběrovém centru na hlavním vstupu do nemocnice.

Vloženo: 3. 7. 2020