Očkování proti COVID-19

Provozní doba očkovacího centra

pondělí: 15.00 - 18.00 hod. (pouze pro zvané)
úterý:    15.00 - 18.00 hod. (pouze pro zvané)
středa:  15.00 - 18.00 hod. (pouze pro zvané)
čtvrtek: 15.00 - 18.00 hod. (pouze pro zvané)
pátek:   15.00 - 18.00 hod. (pouze pro zvané)

Prosíme osoby přicházející k očkování, aby dodržely čas, na který jsou registrované (a nechodily se zbytečně velkým časovým předstihem). Pomůžete tím eliminovat nadměrnou kumulaci čekajících osob v hale nemocnice. Očkovací látku máme připravenou pro všechny pozvané osoby na daný den!

Pro dotazy k očkování využívejte telefonní číslo: 739 337 666a to v pracovní dny v době od 8,00 do 16,00 hodin. Mimo tyto časy nebudou dotazy k očkování telefonicky vyřizovány. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto časového intervalu!

Umístění

pavilon A (přístup z haly nemocnice, za recepcí vlevo)

Informace k provozu

  • na očkování si s sebou vezměte kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti, pracovníci ve školství rovněž potvrzení od zaměstnavatele
  • před očkováním dostanete k podpisu informovaný souhlas s očkováním, jeho znění si můžete s předstihem nastudovat ZDE.
  • po první dávce očkování obdržíte kartičku s vyznačeným termínem pro druhou dávku
  • na aplikaci druhé dávky není třeba se registrovat, ale dostavte se v provozní době očkovacího centra v termínu, který máte uvedený na kartičce; UPOZORNĚNÍ: pokud se v určený termín nemůžete k aplikaci druhé dávky dostavit, proveďte novou registraci na vámi preferovaný termín pro druhou dávku prostřednictvím registračního formuláře uvedeného níže (samozřejmě s uvedením, že jde o aplikaci druhé dávky vakcíny)
  • po druhé dávce očkování obdržíte certifikát o očkování (uvedete-li e-mailovou adresu, dostanete tento certifikát rovněž elektronicky)
  • po dobu očkování je v očkovacím centru přítomen lékař, který je připraven zodpovědět případné dotazy
  • po aplikaci vakcíny je nutné čekat cca 30 minut v odpočinkové místnosti (kvůli možným reakcím na očkování)

Registrace

S cílem optimalizovat využití očkovacích látek v očkovacím centru Nemocnice Litoměřice, a.s. (očkování proti covid 19nabízíme zájemcům z vybraných skupin (zdravotnický pracovník, pracovník ve školství, senior 70-79 let a senior 80+, osoba se zdravotní indikací) možnost registrovat se do našeho centra na pozice náhradníků, a to prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Tento formulář je možné využít i v případě, že se nepodaří uskutečnit rezervaci do našeho centra přes centrální rezervační systém. Podmínkou pro registraci do očkovacího centra naší nemocnice prostřednictvím tohoto formuláře je provedení registrace v centrálním rezervačním systému (po přidělení PIN 1), bez které očkování nemůže být provedeno.

Pro zrušení již provedené registrace na pozici náhradníka v registračním systému naší nemocnice pište na e-mail: vakcinace.nl@gmail.com, příp. klikněte ZDEPři rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného náhradníka jméno, příjmení, číslo pojištěnce a den, na který byl registrován, příp. i zda se jedná o aplikaci první či druhé dávky očkování.

 

Přijetí k očkování  v daném termínu bude potvrzeno SMS zprávou nebo e-mailem na telefonní číslo nebo e-mail uvedený ve formuláři při registraci, a to večer před termínem očkování, ne dříve než ve 20.10 hodin (tj. po uzavření seznamů na příslušný den) . Bez potvrzující SMS zprávy nebo e-mailu se, prosím, k očkování nedostavujte a vyčkejte. Budete zařazeni na nejbližší možný termín, o kterém budete informováni.

Užitečné informace

Leták MZ ČR k očkování najdete ZDE

Leták MZČR k očkování učitelů a zaměstnanců ve šklolách a školských zařízeních najdete ZDE

Leták MZČR k očkování osob starších 70 let najdete ZDE

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close