Očkování proti COVID-19

Umístění očkovacího centra:

Areál výstaviště Zahrady Čech, pavilon  H - vchod jižní branou z ulice Na Vinici 948/13 (přes bývalá kasárna)
Adresa: Na vinici 948/13, 412 01 Litoměřice

Provozní doba očkovacího centra

  • pondělí až neděle: 8.00 - 20.00 hod. (pouze pro zvané)
  • Prosíme osoby přicházející k očkování, aby dodržely čas, na který jsou registrované (a nechodily se zbytečně velkým časovým předstihem). Pomůžete tím eliminovat nadměrnou kumulaci čekajících osob. Očkovací látku máme připravenou pro všechny pozvané osoby na daný den!
  • Pro dotazy k očkování využívejte telefonní číslo: 739 337 666, a to v pracovní dny v době od 8,00 do 16,00 hodin . Mimo tyto časy nebudou dotazy k očkování telefonicky vyřizovány. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto časového intervalu! Upozorňujeme, že toto telefonní číslo neslouží pro registraci pacientů na očkování.

Informace k provozu

  • očkování probíhá už pouze ve velkokapacitním očkovacím centru v pavilonu H výstaviště Zahrada Čech, a to i pro očkované, kteří byli první dávkou očkováni v očkovacím centru v litoměřické nemocnici nebo na Zahradě Čech v pavilonu G
  • na očkování si s sebou vezměte kartičku pojištěnce a průkaz totožnosti
  • po první dávce očkování obdržíte kartičku s vyznačeným termínem pro druhou dávku
  • na aplikaci druhé dávky není třeba se registrovat, ale dostavte se v provozní době očkovacího centra v termínu, který máte uvedený na kartičce; UPOZORNĚNÍ: pokud se v určený termín nemůžete k aplikaci druhé dávky dostavit, domluvte si jiný termín osobně přímo v očkovacím centru, příp. prostřednictvím e-mailu na adrese vakcinace.nl@gmail.com 
  • po dobu očkování je v očkovacím centru přítomen lékař, který je připraven zodpovědět případné dotazy
  • po aplikaci vakcíny je nutné čekat cca 30 minut v odpočinkové zóně (kvůli možným reakcím na očkování)
  • certifikát o provedeném očkování je možné stáhnout si na https://ocko.uzis.cz/ 

Registrace k očkování

Registraci k očkování proveďte zde: https://registrace.mzcr.cz/ 

S cílem optimalizovat využití očkovacích látek v očkovacím centru (očkování proti covid 19) nabízíme zájemcům z vybraných skupin možnost registrovat se do našeho centra na pozice náhradníků, a to prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Tento formulář je možné využít i v případě, že se nepodaří uskutečnit rezervaci do našeho centra přes centrální rezervační systém. Podmínkou pro registraci do očkovacího centra naší nemocnice prostřednictvím tohoto formuláře je provedení registrace v centrálním rezervačním systému (po přidělení PIN 1), bez které očkování nemůže být provedeno.

Pro zrušení již provedené registrace na pozici náhradníka v registračním systému naší nemocnice pište na e-mail: vakcinace.nl@gmail.com, příp. klikněte ZDEPři rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného náhradníka jméno, příjmení, číslo pojištěnce a den, na který byl registrován, příp. i zda se jedná o aplikaci první či druhé dávky očkování.

 

Přijetí k očkování  v daném termínu bude potvrzeno SMS zprávou nebo e-mailem na telefonní číslo nebo e-mail uvedený ve formuláři při registraci, a to večer před termínem očkování, ne dříve než ve 20.10 hodin (tj. po uzavření seznamů na příslušný den) . Bez potvrzující SMS zprávy nebo e-mailu se, prosím, k očkování nedostavujte a vyčkejte. Budete zařazeni na nejbližší možný termín, o kterém budete informováni.

Užitečné informace

Leták MZ ČR k očkování najdete ZDE

Leták MZČR k očkování učitelů a zaměstnanců ve šklolách a školských zařízeních najdete ZDE

Leták MZČR k očkování osob starších 70 let najdete ZDE

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close