Registrace k odběru na vyšetření COVID-19

Pro provedení odběru v odběrovém centru naší nemocnice je třeba rezervace termínu na konkrétní den a časový interval (viz formulář níže - Objednání k vyšetření na COVID 19). Žádanka vystavená KHS nebo praktickým lékařem či pediatrem NENÍ rezervací místa k provedení odběru v našem odběrovém centru. 

Ordinační hodiny pro PCR vyšetření (výtěr z nosu a následné laboratorní zpracování) a antigen test (výtěr z nosu a okamžitý orientační test):

pondělí – čtvrtek: 10,00 – 11,00 hod. (odběrová ambulance)
pátek:     8.00 - 11.00 hod. (odběrové centrum COVID19) 

Prosíme, věnujte zvýšenou pozornost druhu vyšetření, na které se registrujete: 

  • diagnostické PCR vyšetření - jste odeslán ošetřujícím lékařem nebo KHS a máte jimi vystavenou elektronickou žádanku; hrazeno ze zdravotního pojištění; dostavte se od 8.00 do 11.00 hodin, písemný výsledek obdrží praktický lékař nebo KHS, pacient ma možnost si výsledek stáhnout na https://ocko.uzis.cz/ (dostupné cca 1 hodinu po SMS) 
  • PCR vyšetření pro samoplátce (pro osoby, kterým není hrazeno ze ZP) - požadujete pro svou potřebu (dovolená, služební cesta, návštěva kulturní akce apod.) a hradíte si sám/a částkou 814 Kč; dostavte se pondělí až čtvrtek od 10,00-11,00 hod do odběrové ambulance (pavillon B, 1.NP, hlavním vstupem do nemocnice) a v pátek od 8.00 do 11.00 hodin do odběrového centra COVID-19 (pavilon A, vstup okolo lékárny),  výsledek = pacient obdrží SMS zprávu, má možnost výsledek stáhnout na https://ocko.uzis.cz/  (dostupné cca 1 hodinu po SMS) 
  • antigenní testování - testování veřejnosti, od 22.11.2021 není hrazeno ze ZP, je nutné uhradit částkou 201 Kč, výsledek je pacientovi sdělen ústně na místě nebo si ho může stáhnout na https://ocko.uzis.cz/

Odebrání vzorku pomocí odběrové sady RESALIVA - možnost pro děti do 15 let věku (pouze PCR screening). Jedná se o testy ze slin (tzv. žvýkací), jejichž následné zpracování laboratoří je totožné s ostatními PCR testy. Návod k použití odběrové soupravy RESALIVA najdete zde, videoukázku můžete zhlédnout zde, informace pro rodiče jsou dostupné zde. Důležité upozornění: půl hodiny před použitím těchto testů je zakázáno jíst, pít, kouřit, vyplachovat ústa nebo žvýkat žvýkačku. U dětí mladších 6 let je od výrobce doporučena asistence druhé osoby. Odběr ze slin probíhá v odběrovém centru COVID-19.

V případě, že se Vám formulář nezobrazuje, zvolte jiný prohlížeč (např. Chrome), příp. klikněte ZDE.

Pro zrušení již provedené registrace pište na e-mail: odber_covid_registrace@nemocnice-lt.cz, příp. klikněte ZDE

Při rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného jméno, příjmení, ročník a den, na který byl registrován.

Pro zrušení již provedené registrace pište na e-mail: odber_covid_registrace@nemocnice-lt.cz, příp. klikněte ZDE
Při rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného jméno, příjmení, ročník a den, na který byl registrován.

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close