Registrace k odběru na vyšetření COVID-19

Prosíme, věnujte zvýšenou pozornost druhu vyšetření, na které se registrujete: 

  • diagnostické PCR vyšetření - jste odeslán ošetřujícím lékařem nebo KHS a máte jimi vystavenou elektronickou žádanku; hrazeno ze zdravotního pojištění; dostavte se od 8.00 do 10.00 hodin, písemný výsledek obdrží praktický lékař nebo KHS, pacient ma možnost si výsledek stáhnout na https://ocko.uzis.cz/ (dostupné cca 1 hodinu po SMS)
  • screeningové PCR testování na žádost pojištěnce - je možné dvakrát za měsíc, žádanku vystaví odběrové centrum, hrazeno ze zdravotního pojištění; dostavte se od 8.00 do 10.00 hodin, pro děti do 15 let nabízíme možnost odebrání vzorku pomocí odběrové sady RESALIVA (viz níže); výsledek screeningového PCR testu = pacient obdrží SMS zprávu, má možnost si osobně vyzvednout výsledek stáhnout na https://ocko.uzis.cz/  (dostupné cca 1 hodinu po SMS) 
  • PCR vyšetření pro samoplátce cizince (nebo častější PCR, než dvakrát za měsíc) - požadujete pro svou potřebu (dovolená, služební cesta apod.) a hradíte si sám/a částkou 814 Kč; dostavte se od 8.00 do 10.00 hodin, výsledek = pacient obdrží SMS zprávu, má možnost výsledek stáhnout na https://ocko.uzis.cz/  (dostupné cca 1 hodinu po SMS) 
  • antigenní testování - dobrovolné bezplatné testování veřejnosti (každých sedm dní hradí ZP, častější provedení testu podstupujete jako samoplátce; hradíte částkou 201 Kč); dostavte se od 10.00 do 12.00 hodin, výsledek je pacientovi sdělen ústně na místě nebo si ho může stáhnout na https://ocko.uzis.cz/ 

Odebrání vzorku pomocí odběrové sady RESALIVA - možnost pro děti do 15 let věku. Jedná se o testy ze slin (tzv. žvýkací), jejichž následné zpracování laboratoří je totožné s ostatními PCR testy. Návod k použití odběrové soupravy RESALIVA najdete zde, videoukázku můžete zhlédnout zde, informace pro rodiče jsou dostupné zde. Důležité upozornění: půl hodiny před použitím těchto testů je zakázáno jíst, pít, kouřit, vyplachovat ústa nebo žvýkat žvýkačku. U dětí mladších 6 let je od výrobce doporučena asistence druhé osoby. Odběr ze slin probíhá v odběrovém centru COVID-19.

Pro odběry preferujeme registraci v našem systému, ale při volné kapacitě provedeme odběr i bez předchozího objednání.

V případě, že se Vám formulář nezobrazuje, zvolte jiný prohlížeč (např. Chrome), příp. klikněte ZDE.

Pro zrušení již provedené registrace pište na e-mail: odber_covid_registrace@nemocnice-lt.cz, příp. klikněte ZDE

Při rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného jméno, příjmení, ročník a den, na který byl registrován.

Pro zrušení již provedené registrace pište na e-mail: odber_covid_registrace@nemocnice-lt.cz, příp. klikněte ZDE
Při rušení registrace prosíme uvádět u registrovaného jméno, příjmení, ročník a den, na který byl registrován.

...Tvůrce webu:
Tvůrce webu
Webdesign:
Webdesign
close